PRADŽIA PASLAUGOS LOGOPEDĖS PATARIMAI LEIDINIAI KONTAKTAI
Privatus logopedas Vilniuje Basanavičiaus g. 29A
8 659 45702
PRADŽIA PASLAUGOS LOGOPEDĖS PATARIMAI LEIDINIAI KONTAKTAI
Logopedė Jolanta Repšienė
Logopedė Jolanta Repšienė
Jau daug metų dirbu mėgstamą logopedės darbą. Darbo patirtį kaupiau dirbdama Vilniaus sveikatos priežiūros įstaigose. Nuolat domiuosi naujausiais ir efektyviausiais logopedinio darbo metodais, ieškau idėjų kaip įdomiau ir kūrybiškiau pravesti logopedines pratybas. Esu išleidusi logopedinių knygelių seriją „Garsų mokymas“. Pastebėjusi, kad informacinės kompiuterinės technologijos atveria plačias galimybes kalbos lavinimui ir kalbos korekciją padaro žymiai trumpesnę, veiksmingesnę, įkūriau tinklalapį Žiburėlis.lt. Esu lietuviškų mokomųjų programėlių, skirtų ikimokykliniam, pradiniam ir specialiajam vaikų ugdymui autorė ir kūrėja. Mano nuomone, logopedinio darbo sėkmę lemia ne tik specialisto profesionalumas, bet ir gebėjimas užmegzti kontaktą, bendrauti su vaiku, džiaugtis jo laimėjimais ir įvertinti pastangas. Dirbu su visų amžiaus grupių vaikais, paaugliais ir suaugusiais. Koreguoju įvairius kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimus, konsultuoju vaikų tėvelius ir suaugusius įvairiais kalbos ugdymo klausimais.
Logopedė Ina Nikontienė
Logopedė Ina Nikontienė
Esu baigusi Šiaulių Universitetą, specialiosios pedagogikos ir logopedijos specialybę, Vilniaus Edukologijos Universitetą. Įgijau Psichologijos magistro laipsnį. Esu sukaupusi ilgametę specialiosios pedagogės – logopedės darbo patirtį švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Mokyklose dirbau su įvairaus amžiaus vaikais ir jaunuoliais (6–18 m.), turinčiais kalbos, kalbėjimo sutrikimų, specialiųjų ugdymosi poreikių. Padėdavau įveikti garsų tarimo, kalbos ir kalbėjimo sutrikimus. skaitymo, rašymo, matematikos sunkumus. Sanatorijoje „Draugystė“ dirbau su suaugusiais žmonėmis, turinčiais kalbos, artikuliacinio aparato motorikos, balso, rijimo sutrikimų, akių judinamojo nervo (vyzdžių motorikos) sutrikimų. Mano pacientai – tai žmonės sergantys arba persirgę įvairiomis galvos smegenų (insultas, galvos traumos, navikai, išsėtinė sklerozė, būklės po hematomų pašalinimo, aneurizmų plyšimų operacijų) bei nervų sistemos (parkinsonas, miastenija ir kt. įvairios motorinio neurono ligos) ligomis. Manau, kad darbo sėkmė priklauso ne tik nuo specialisto sukauptų profesinių žinių, bet ir nuo vaiko (ar suaugusiojo) motyvacijos, todėl siekiu, kad užsiėmimai būtų įdomūs. Juose naudoju ne tik daug vaizdinės medžiagos, bet ir įvairias mokomąsias IT programėles.
Logopedė Justina Kedytė
Logopedė Justina Kedytė
Esu socialinių mokslų magistrė, logopedė, specialioji pedagogė, dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais, turinčiais kalbos, kalbėjimo, komunikacijos, skaitymo ir rašymo sutrikimų. Baigiau Šiaulių universitetą ir įgijau specialiojo pedagogo bakalauro laipsnį (specializacija – logopedija) ir specialiosios pedagogikos magistro laipsnį (specializacija – specialiojo ugdymo koordinavimas). Dalyvaujau tarptautiniuose projektuose, kvalifikacijos tobulinimo mokymuose ir seminaruose. Esu aktyvi mokslinių seminarų dalyvė ir pranešėja konferencijose. Esu labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ savanorė, Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų ir logopedų asociacijų narė. Logopedinių pratybų metu mokau vaikus taisyklingai tarti kalbos garsus, lavinu foneminę klausą, turtinu žodyną, formuoju gramatinį kalbos taisyklingumą, ugdau rišliąją kalbą, lavinu garsinės analizės ir sintezės įgūdžius, taikiau inovatyvius ugdymo metodus, įveikiant įvairius kalbėjimo ir kalbos sutrikimus. Dalinuosi gerąja darbo patirtimi ir konsultuoju šeimos narius, teikiu rekomendacijas apie vaikų, mokinių ir suaugusiųjų kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos ugdymą.